Jozef Kadlečík

Lietava

Ide o dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 95m2. Je to typický projekt moderného európskeho trendu, ideálny pre mladé rodiny, nenáročný na financovanie.Na prízemí – vstup so zadverím, sociálne zariadenie, priestranná obývacia izba s veľkou presklenou stenou a prechodom na terasu. Kuchyňa je prepojená s jedálenskou časťou a obývacou izbou.
  Na prvom poschodí sa nachádza chodba zo vstupom do troch izieb a kúpeľne. Z izieb je výstup na loggiu, ktorá je umiestnená na rohu domu, čo umožňuje využitie slnka počas celého dňa. Dom má realizovanú predprípravu pre pripojenie terasy na vodu a kanál pre terasový bar, s TV výstupom a výstupom pre ozvučenie terasy. Architektúra domu umožňuje zrealizovať stavbu prístrešku alebo garáže pre auto. Dom má zadný vstup do kuchyne, výhodný počas špinavých prác v záhrade, umožňujúci čistú komunikáciu s domácnosťou.
Uvedený typ domu je nízkoenergetiký, montovaný, od základov vybudovaný z vysokokvalitných materiálov, ktoré garantujú jeho dlhodobú trvácnosť, nízke náklady na energie a ideálne mikroklimatické prostredie s výnimočnými akustickými vlastnosťami. Schodište je z kvalitného dreveného masívu zaručujúce trvácnosť a príjemné prostredie. Dom obsahuje kompletné prípojky na práčku, umývačku riadu  s kvalitnými plastovými oknami s izolačným dvojsklom. Možné je realizovať úpravy podľa požiadaviek zákazníka.Garancia na vyššie uvedenú stavbu je 50 rokov, na vnútorné vybavenie 5 rokov.
Cena: 85 900 € s DPH

Vizualizácia

Pôdorysy

Rýchly kontakt

Adresa: 

Pribinova 46

920 01 Hlohovec


Email:
ecertifikaty@gmail.com

Mobil: 
0911 792 893

Kontaktný formulár