Jozef Kadlečík

späť

Montované domy

V súčasnosti je drevo neodmysliteľným prostriedkom človeka pre získanie zdravého obydlia. Drevo ako jediný materiál je schopné veľmi pozitívne ovplyvňovať organizmus človeka, čo preukázali najrôznejšie výskumy na svete.

U drevostavieb nesmieme zabudnúť na množstvo výhod, ktoré predstavujú, napríklad ľahkosť a variabilita konštrukcie, vysoká úspora energii na vykurovanie, suchý proces výstavby, rýchlosť prevedenia, recyklovateľnosť a najmä prírodný pôvod dreva. Rodinný domy montujeme na stavbe z hotových sendvičových panelov, ktoré sú vopred vyrobené v hale

Pri výrobe sa dodržujú podmienky nemeckej priemyselnej normy vydávané Deutches Institut für Normung e.V.
DIN norma garantuje zákazníkovi vysokú kvalitu realizovaných panelov a samotnej montáže domu, použitých materiálov a jednotlivých skladieb domu. V praxi to znamená že iba spoločnosť ktorá má splnenú túto normu môže realizovať stavby v Nemecku a v západnej Európe

Panely, z ktorých sa dom skladá sú s vysokým stupňom finalizácie vyrobené v závode. Základným konštrukčným materiálom je drevo, drevoštiepkové (OSB3) a sadrokartónové dosky, tepelnoizolačný materiál ROCKWOOL, ISOVER, ORSIL, NOBASIL. Po výrobe sú panely dopravené nákladnými automobilmi na stavenisko a priamo z nich sa uskutočňuje montáž na pripravenú základovú dosku alebo suterén, realizovaný buď našou firmou alebo svojpomocne podľa nami dodanej projektovej dokumentácie. Doba montáže hrubej stavby je cca 5 dní podľa rozsahu stavby, u stavby na kľúč je to 45 až 60 dní podľa prístupnosti terénu a rozsahu vybavenia. Rozsah interiérového vybavenia, druh kúrenia, druh strešnej krytiny, a farebnosť vonkajšej omietky sú predmetom stavebnej zmluvy s klientom.

Vonkajšie a vnútorné steny zabezpečujú vďaka svojej konštrukcii neobvykle vysoký stupeň zvukovej a tepelnej izolácie a v značnej miere sa podieľajú na šetrení celkových nákladov na energiu (vykurovanie).

Výstavba domov

  Rýchly kontakt

  Adresa: 

  Pribinova 46

  920 01 Hlohovec


  Email:
  ecertifikaty@gmail.com

  Mobil: 
  0911 792 893